O společnosti
Firma PESMENPOL je výrobcem profesionálních sportovních zařízení a doplňků pro vybavení sportovních objektů. Naše výrobky, jsou od roku 1994, získali jsme uznání od uživatelů v celý Evropě. Všechny zařízení splňují ustanovení o evropským normám, jsou certifikované značkou bezpečnosti B. Zařízení, splňují i požadavky v Mezinárodních federacích a jsou určené pro nejvyšší ligové a mezinárodní soutěže pro jednotlivé sporty. Kromě výroby profesionálních sportovních zařízení zajímáme se i o komplexní vybavení sportovních objektů. Nabízíme spolupráci investorům, školám, sportovním svazů, a klubům, stavebním firmám, které realizují výstavbu resp. rekonstruují sportovní objekty.

Na požádání bezplatně vypracujeme optimální složení vybavení sportovních objektů podle jejích typu a funkčnosti. Za posledních 20 let jsme vybavili okolo 3500 sportovních objektů od malých gymnastických hal ve školách, až po více účelové sportovní objekty. Firma PESMENPOL má vysoko kvalifikovaný personál, který je předpokladem k realizování individuálních požadavku zákazníka na vysoké kvalitě a v krátkém čase. Ve firmě se uplatňují zásady EN ISO 9001:2008

Disponujeme nejnovější speciální montážní technologii, která nepotřebuje žádná přípravu objektu před montáži resp. ochranu palubky před poškozením. Sportovní objekt je po ukončení montáže hned připravený k použití. Čas realizace na požadavky zákazníka je 14 dní od zaměření objektu. Samotná montáž při realizaci komplexního vybavení sportovní haly trvá 4 dny, montáž dílčích zařízení je maximálně 1 den. Při komplexním vybavení sportovních areálu výrobky PESMENPOL poskytujeme 3 roky záruky a stály servis, na všechny naše sportovní zařízení.


Těšíme se, na spolupráci a věříme, že naše kvalita, cena a doba dodání Vás přesvědčí pro zrealizování Vašich záměru prostřednictvím společnosti PESMENPOL.